امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

hamyariran

قیمت جدید 53 فرآورده لبنی فردا ابلاغ می‌شود

نامه الکترونیک چاپ PDF

 

رضا باکری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: پیش از این براساس بخشنامه قیمت‌گذاری کالای داخل، آنالیز قیمت‌های تمام شده و هزینه‌ها به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای تعیین قیمت 53 قلم فرآورده لبنی اعلام شد.

دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران افزود: چند روز پیش سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان این قیمت‌ها را نپذیرفت و بعد از ارائه اسناد و مدارک مبنی بر آنالیز هزینه‌ها طی یک سال گذشته و از تعداد کارخانه‌های بیشتر قرار است فردا تصمیم نهایی ابلاغ شود.

باکری گفت: بیش از 800 نوع فرآورده لبنی تولید می‌شود و قیمت‌هایی که قرار است فردا اعلام شود، شامل فرآورده‌های پرمصرف مانند انواع ماست، انواع محصولاتی که با مخلوط کردن شیر درست می‌شود مانند شیرکاکائو، شیرعسل و سایر فرآورده‌‌ها، خواهد بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا قیمت‌های پیشنهادی شما به سازمان حمایت افزایشی‌بود؟ گفت: مبنای قیمت‌های پیشنهادی تنها براساس آنالیز هزینه‌ها و شیرخام 930 تومانی بود و تصمیم نهایی را سازمان حمایت می‌گیرد.

به گفته باکری قیمت‌های ابلاغی بلافاصله باید از سوی کارخانه‌های لبنی اجرا شود.

به گزارش فارس بعد از افزایش قیمت شیر خام و افزایش 22 تا 27 درصدی فراورده‌های لبنی عمده طی یک ماه گذشته، سازمان حمایت برای 53 قلم فراورده‌ لبنی دیگر هم تصمیم‌گیری می‌کند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست